29 C
Olsztyn
wtorek, 16 lipca, 2024
reklama

Chłopiec spadł z przyczepy – w stanie ciężkim trafił do szpitala

OlsztynChłopiec spadł z przyczepy - w stanie ciężkim trafił do szpitala

Kierujący traktorem 60-latek, ojciec poszkodowanego, ciągnął przyczepę ze żwirem, na której siedział jego syn. Jak ustalili policjanci, mężczyzna w momencie wypadku był pijany, poza tym miał czynny zakaz prowadzenia pojazdów. Chłopak w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala w Olsztynie.

reklama

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (14.09) przed godz. 20 na terenie gminy Lidzbark Warmiński. Jak wynika ze wstępnych policyjnych ustaleń, 60-latek kierujący ciągnikiem pozostawił syna na przyczepie wypełnionej żwirem. W trakcie jazdy 12-latek wszedł na zaczep, aby powiedzieć ojcu, by ten włączył światła. Niestety poślizgnął się i wpadł pod koła przyczepy. Nastolatek w ciężkim stanie został przetransportowany przez załogę karetki pogotowia do szpitala w Olsztynie. 12-latek ma liczne złamania i urazy wewnętrzne.

W trakcie wykonywanych czynności funkcjonariusze ustalili, że kierujący ciągnikiem, ojciec poszkodowanego, był pijany. Badanie  stanu trzeźwości wykazało u 60-latka blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo po sprawdzeniu w systemie okazało się, że mężczyzna ma czynny zakaz prowadzenia pojazdów obowiązujący do listopada 2016 roku – podaje Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie.

reklama

Policjanci wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane