3 C
Olsztyn
sobota, 1 października, 2022
reklama

36-latek kierujący Hondą nie zastosował się do znaku B-20 „STOP”

Olsztyn36-latek kierujący Hondą nie zastosował się do znaku B-20 „STOP”
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Jedno zdarzenie, może zapoczątkować serię wielu innych, wynikających kolejno z siebie. Tak jak w tym przypadku, gdy 36-latek nie zatrzymał się przed znakiem „Stop”, a następnie uderzył w prawidłowo jadący pojazd, który poprzez siłę uderzenia, zderzył się z kolejnym pojazdem. Kierowcy na widok znaku drogowego „Stop” muszą całkowicie się zatrzymać i upewnić, że skrzyżowanie jest wolne i bezpieczne, czego tym razem nie zrobił kierowca Hondy

reklama

W środę (10.08.2022) 36-latek kierujący pojazdem Honda, na jednym ze skrzyżowań nie zastosował się do znaku B-20 „STOP” i uderzył w prawidłowo jadący drogą z pierwszeństwem samochód Seat. To nie koniec historii, ponieważ poprzez siłę uderzenia pojazd marki Seat przemieścił się na przeciwny pas, gdzie doszło do zderzenia z kolejnym prawidłowo jadącym pojazdem marki Audi. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawa trafi do sądu, gdzie będą wyjaśniane wszelkie okoliczności zdarzenia.

Potrącenie kobiety z dzieckiem w wózku na przejściu dla pieszych

Zgodnie z kodeksem wykroczeń za niestosowanie się do znaku, sygnału lub polecenia w ruchu drogowym kierowca podlega karze grzywny albo karze nagany.

reklama

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama