19 C
Olsztyn
czwartek, 13 czerwca, 2024
reklama

Jest nagranie z windy. Teraz cały Olsztyn dowie się o perfidnej zagrywce tych dwóch pań

OlsztynJest nagranie z windy. Teraz cały Olsztyn dowie się o perfidnej zagrywce...

Olsztyńscy policjanci publikują wizerunek dwóch kobiet mogących mieć związek z kradzieżą saszetki z zawartością dokumentów i karty płatniczej. Do zdarzenia doszło 5 maja 2022 roku w jednym z mieszkań na terenie miasta. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osób widocznych na filmie są proszone o kontakt z Policją.

reklama

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży. Do zdarzenia doszło 5 maja 2022 roku w jednym z mieszkań na terenie miasta. Z relacji pokrzywdzonej wynika, że tego dnia do drzwi jej mieszkania zapukały dwie kobiety. Zaproponowały one w zamian za niewielką opłatę posprzątać jej mieszkanie. Pokrzywdzona zgodziła się na zaoferowane warunki i zaprosiła je do domu. Po skończonej pracy wypłaciła im wynagrodzenie, po czym kobiety opuściły mieszkanie. Po pewnym czasie pokrzywdzona zorientowała się, że z szuflady zniknęła saszetka z zawartością dokumentów oraz karty bankomatowej.

*nagranie wideo

reklama


W toku prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać kobiety mogące mieć związek z kradzieżą.


Informacje, które mogą pomóc w identyfikacji osób widocznych na filmie można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel.: 47 731 , 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Teresa
14 sierpnia 2022 09:00

Ja również miałam wizytę takich właśnie Pan, być może tych, mówiły w jęz. Ukraińskim. Prawdopodobnie były to Cyganki z Ukrainy, chociaż do końca nie wiem. Oferowały mycie okien oraz sprzątanie. Właściwie tylko dlatego nie skorzystałam z ich usług, bo była późna godzina, ok.20-tej, chociaż nalegały, że posprzątają w ciągu godziny, na szczęście nie uległam. Z pewnością mają opanowane do perfekcji wzbudzenie litości i chęci pomocy. Myślę, że tym zachowaniem robią dużo złej roboty. Są osoby uczciwe, które potrzebują pomocy, a po czymś takim przestajemy być wrażliwi.

NiszczDiscoZPola
15 lipca 2022 12:52

Cygany

Polecane