fbpx
-1 C
Olsztyn
poniedziałek, 5 grudnia, 2022
reklama

Jest nagranie z windy. Teraz cały Olsztyn dowie się o perfidnej zagrywce tych dwóch pań

OlsztynJest nagranie z windy. Teraz cały Olsztyn dowie się o perfidnej zagrywce...

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyńscy policjanci publikują wizerunek dwóch kobiet mogących mieć związek z kradzieżą saszetki z zawartością dokumentów i karty płatniczej. Do zdarzenia doszło 5 maja 2022 roku w jednym z mieszkań na terenie miasta. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osób widocznych na filmie są proszone o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży. Do zdarzenia doszło 5 maja 2022 roku w jednym z mieszkań na terenie miasta. Z relacji pokrzywdzonej wynika, że tego dnia do drzwi jej mieszkania zapukały dwie kobiety. Zaproponowały one w zamian za niewielką opłatę posprzątać jej mieszkanie. Pokrzywdzona zgodziła się na zaoferowane warunki i zaprosiła je do domu. Po skończonej pracy wypłaciła im wynagrodzenie, po czym kobiety opuściły mieszkanie. Po pewnym czasie pokrzywdzona zorientowała się, że z szuflady zniknęła saszetka z zawartością dokumentów oraz karty bankomatowej.

Ukradł koledze z pracy całą wypłatę

*nagranie wideo


W toku prowadzonego postępowania policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać kobiety mogące mieć związek z kradzieżą.


Informacje, które mogą pomóc w identyfikacji osób widocznych na filmie można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel.: 47 731 , 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze