-3 C
Olsztyn
środa, 22 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Olsztyńscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące zachowania klienta w Rossmanie

OlsztynOlsztyńscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące zachowania klienta w Rossmanie

Olsztyńscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży perfum z jednej z drogerii na terenie miasta. Wartość strat to ponad 500 złotych. Jeśli rozpoznajesz mężczyznę widocznego na nagraniu, to koniecznie skontaktuj się z funkcjonariuszami.

reklama

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzą czynności zmierzające do ustalenie okoliczności kradzieży. Do zdarzenia doszło 11 kwietnia 2022 roku w jednej z drogerii na terenie Olsztyna. Łupem sprawcy padły perfumy o łącznej wartości ponad 500 złotych.
W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na którym widać mężczyznę podejrzewanego o kradzież.

*nagranie wideo

reklama


Informacje, które mogą pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie można przekazywać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel.: 47 731 33 71, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Czy rozpoznajesz tego mężczyznę? Policja prosi o kontakt
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Carrefour oszukuje !
13 lipca 2022 16:17

Przestrzegam Seniorów i innych klientów w związku z notorycznym oszustwem na cenach sprzedawanych artykułów w markecie Carrefour w Olsztynie.To działalność mało etyczna.Tłumaczona jakoby błędnym systemem ?I oczywiście ten system zawsze się myli na niekorzyść potencjalnego nabywcy.

wsk125
13 lipca 2022 14:51

Coś dużo tych artykułów z prośbami policji. Nie radzą sobie ewidentnie z prostymi sprawami. Jednak niedługo ogłoszą epidemię i będą mogli bez zastanowienia ganiać ludzi za maski.

Popularne
Ogłoszenia

Weszła do przymierzalni smutna, a wyszła rozweselona. Szuka jej policja za to, co tam zrobiła

Piwo wynosili skrzynkami. Wpadł w Auchan. 53-latkowi grozi 7,5 roku więzienia