reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Co podarować w prezencie na wieczorze kawalerskim

Materiał partneraCo podarować w prezencie na wieczorze kawalerskim

Wieczór kawalerski to wyjątkowa okazja. Poprzedza on niezwykle ważną uroczystość, jaką jest ślub. Nowa droga życia wymusza wiele zmian, dlatego, zanim się na nią wkroczy, warto na wszelki wypadek wybawić się na przyszłość. Impreza, na której pan młody żegna się ze stanem wolnym, jest okazją do spotkania się z kolegami i hucznego świętowania. Organizatorowi wypada wręczyć przynajmniej skromny upominek. Podpowiadamy, jaki prezent na wieczór kawalerski, sprawdzi się najlepiej.

Zabawny kuchenny fartuch

reklama

Facet w kuchni to wciąż relatywnie rzadkie zjawisko, dlatego zabawny fartuch z nadrukiem będzie świetnym prezentem, który na pewno rozśmieszy zarówno pana młodego, jak i jego przyszłą żonę podczas pierwszych prób robienia zup i ciast. Niebagatelną zaletą tego akcesorium jest oczywiście to, że chroni ubrania przed zabrudzeniem podczas gotowania. Jeśli wiesz, że to dopiero początek kulinarnej przygody zaprzyjaźnionego kawalera, to z takim właśnie upominkiem trafisz w dziesiątkę.

Szklanki do piwa

Piwo w butelkach, szklanki do piwa, kufle i piwo w skrzynkach to prezenty, które mają pomóc w przypadku pojawienia się napięcia nerwowego spowodowanego stresem związanym z rychłymi zaślubinami. Mężczyźni lubią się relaksować przy kuflu, więc na pewno przyjmą wszelkie związane z tą aktywnością akcesoria z wdzięcznością i entuzjazmem. Jeśli Twój znajomy również lubi piwo, możesz postawić na właśnie takie rozwiązanie i na pewno nie skończy się to blamażem towarzyskim.

Spersonalizowane prezenty

reklama

W ofercie sklepu gifted.pl znajdują się również kubki, deski do krojenia, koszulki, plecaki czy okulary przeciwsłoneczne, które można ozdobić dowolnymi grafikami i napisami wykonanymi na przykład techniką grawerunku. Mogą to być świetne prezenty, jeśli mamy komuś do przekazania jakąś konkretną myśl. W tym wypadku najbardziej adekwatne byłyby po prostu życzenia z wypisanym imieniem adresata. Prezent na wieczór kawalerski ma w dużej mierze wartość symboliczną, więc powinien w jakiś sposób nawiązywać do tego ważnego momentu w życiu mężczyzny.

Album na zdjęcia ślubne

Żarty żartami, ale ślub to przede wszystkim piękna uroczystość, a decyzja o związaniu się z kimś na całe życie nigdy nie jest przypadkowa. Dlatego warto podarować panu urządzającemu wieczór kawalerski tradycyjny album na zdjęcia, aby miał gdzie przechowywać fotografie dokumentujące te piękne chwile. W dzisiejszych czasach robi się wiele zdjęć, ale tylko te nieliczne wywołuje i to dla przyjemności ich oglądania warto kupować albumy.

Klapki na wakacje

reklama

Po ślubie najlepiej od razu pojechać na wakacje dlatego przyszłemu panu młodemu można po prostu sprezentować stylowe, elastyczne japonki na urlop przyozdobione zabawnymi nadrukami. Bardzo często po wszystkich uroczystościach związanych z wejściem w związek małżeński pary wyjeżdżają w daleką podróż. Zazwyczaj są to egzotyczne kierunki w ciepłych krajach, dlatego klapki będą po prostu praktyczne, a jeśli o czymś wiadomo, że mężczyźni to cenią, to tym zjawiskiem jest właśnie wartość użytkowa przedmiotów.

reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×