reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Katarzyna Dowbor i „Nasz Nowy Dom” na Mazurach odnawia mieszkanie w bloku

OstródaKatarzyna Dowbor i „Nasz Nowy Dom” na Mazurach odnawia mieszkanie w bloku

Do Ostródy zawitała ekipa programu „Nasz Nowy Dom”. Trwa remont jednego z lokali w bloku przy ulicy Jaracza. Jeszcze nie wiadomo, kiedy zostanie wyemitowany odcinek pokazujący tę metamorfozę, ale z pewnością Katarzyna Dowbor i jej współpracownicy zrobią wiele, aby pomóc rodzinie w trudnej sytuacji życiowej.

To nie pierwsza wizyta

reklama

Jakiś czas temu ekipa polsatowskiego hitu gościła w Morągu, gdzie wyremontowała dom, w którym mieszkali pan Piotr z synem Mateuszem. Kilka lat temu żona pana Piotra zmarła na raka, kiedy zaczęła wymagać stałej pomocy, mężczyzna zwolnił się z pracy. W międzyczasie jego stan zdrowia również się pogorszył, nie mógł znaleźć stałego zatrudnienia, dorabiał, naprawiając rowery.

Mateusz uczył się w szkole specjalnej, jego pasją są jazda konna i paleontologia. Ojciec chciał zapewnić mu godną przyszłość, nauczyć go samodzielności.

reklama

Niestety, mieszkali w fatalnych warunkach. Dom został wybudowany w 1905 roku, miał uszkodzone ściany, wszędzie panowała wilgoć, nie było łazienki ani toalety, a stan instalacji elektrycznej stanowił zagrożenie dla życia domowników. Mateusz marzył o własnym pokoju, bo dotychczas spał z ojcem na piętrowym łóżku.

Stan techniczny budynku stanowił ogromne wyzwanie dla ekipy „Naszego Nowego Domu”, jednak okazało się, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

reklama

Czy w Ostródzie będzie podobnie? Cóż, jesteśmy pewni, że tak!

„Nasz Nowy Dom”

„Nasz Nowy Dom” to realizowany przez Polsat program, w którym przeprowadzane są metamorfozy domów i mieszkań najbardziej potrzebujących rodzin. W każdym odcinku poznajemy historię rodzin i obserwujemy trwające pięć dni poważne remonty. Bywa ciężko, gdyż czasu jest mało, potrzeby duże, lokale często są w opłakanym stanie, jednak Katarzyna Dowbor z całą ekipą zawsze stają na wysokości zadania i swoją pracą zmieniają życie najbardziej potrzebujących wsparcia.

reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×