2 C
Olsztyn
niedziela, 2 kwietnia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Pojazdem dostawczym zderzył się czołowo z audi, którym podróżowała matka z córką

GołdapPojazdem dostawczym zderzył się czołowo z audi, którym podróżowała matka z córką

Do zdarzenia doszło w sobotę (25.06.2022r.) około godziny 13:00. Oficer dyżurny gołdapskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na trasie Kozaki – Suczki w gminie Gołdap, na drodze gruntowej doszło do zderzenia pojazdów.

reklama

Natychmiast na miejsce pojechał patrol drogówki. Policjanci wstępnie ustalili, że 55-letni kierujący pojazdem dostawczym marki Iveco jadąc w kierunku miejscowości Kozaki zderzył się czołowo z jadącym z przeciwka osobowym audi, którym podróżowała matka z córką.

Kierującej osobówką nic się nie stało, natomiast pasażerka pojazdu została przewieziona do szpitala w Olecku. W trakcie czynności okazało się, że sprawca zdarzenia drogowego znajduje się w stanie po użyciu alkoholu, wstępne badanie alkomatem wykazało, iż mieszkaniec powiatu gołdapskiego miał w organizmie 0,2 promila  alkoholu. Kobieta jadąca samochodem marki Audi była trzeźwa.

Mężczyzna został potrącony przez pociąg
reklama

Ponadto, będący na miejscu policjanci ruchu drogowego ustalili, że 55-latek w ogóle nie powinien wsiadać za kierownicę, ponieważ posiada decyzję o cofnięciu uprawnień do  prowadzenia pojazdami wydaną przez upragniony organ.

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia

Nie żyje 31-letni kierowca. Dramatyczne wydarzenie pod Olsztynem

Kobieta potrąciła wózek dziecięcy prowadzony przez matkę