18 C
Olsztyn
czwartek, 25 lipca, 2024
reklama

Skejterzy powalczą o mistrzostwo na terenie skateparku przy ul. Herdera

OlsztynSkejterzy powalczą o mistrzostwo na terenie skateparku przy ul. Herdera

Stolica Warmii i Mazu była świadkiem niejednego wydarzenia, podczas którego wielbiciele jazdy na deskorolce prezentowali swoje umiejętności. Już w sobotę (25 czerwca) powalczą o Mistrzostwo Olsztyna.

reklama

To będzie pierwsza odsłona zaplanowanych zmagań. Odbędzie się na terenie skateparku przy ul. Herdera. Zawody zaczną się o 14:00.

– Zawody podzieliliśmy na dwie konkurencje: Game of SKATE oraz Best Trick – informują organizatorzy przedsięwzięcia. – Sędzia oceniać będzie umiejętności, skalę trudności ewolucji i widowiskowość przejazdu każdego z zawodników. Uczestnicy będą rywalizować w kategorii open-bez podziału na kategorie wiekowe.

reklama

Game of SKATE to główna i najbardziej emocjonująca konkurencja zawodów. Jej zwycięzca zdobędzie awans do finału drugiej części mistrzostw, które odbędą się na początku września w CRS Ukiel. Natomiast Best Trick to szansa na nagrody dla tych, którym nie powiedzie się w SKATE, ale także dla wszystkich innych uczestników. Te zmagania odbędą się na plazie z rurą i hubbami.

Cały czas trwają zapisy do zawodów. Można to robić e-mailowo na adres organizatora lub od 13:00 w dniu mistrzostw. Szczegółowe informacje o rejestracji oraz regulamin mistrzostw jest na Facebooku wydarzenia.

Zawody organizuje Stowarzyszenie Sportowe Warmia Riders, a współfinansuje je Miejski Zespół Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Olsztynie. Wydarzenie patronatem objął prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz.

reklama

źródło: UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane