6 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 września, 2022

Restauracja na wodzie? Tego w Olsztynie jeszcze nie było!

Piękny nowoczesny obiekt, wspaniałe widoki i przepyszna kuchnia – tak w skrócie można opisać nową restaurację w Olsztynie, Lago. Jednak to nie wszystkie atuty tego miejsca. Jest coś co ten lokal wyróżnia na tle pozostałych.

Na wodzie smakuje lepiej…

Lago jest jedyną restauracją unoszącą się na wodzie, a dokładniej, na powierzchni Jeziora Ukiel. Jest częścią miejskiej inwestycji realizowanej pod nazwą: „Budowa całorocznej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej nad Jeziorem Krzywym w Olsztynie”. Lago – to nowoczesny obiekt utrzymany w lekkim stylu. Jego subtelna architektura nie dość, że świetnie się komponuje z otoczeniem, to jeszcze podkreśla naturalne piękno okalającej go przyrody.

Dwupoziomowy oszklony budynek z przestronnym tarasem docelowo może pomieścić ok. 200 osób. Na pierwszym poziomie mieści się ok. 80-90 osób, zaś na drugim – ok. 100. Każdy kto wchodzi do restauracji zauważa, że obiekt zachwyca nie tylko z zewnątrz, ale także i od środka. Wysublimowany wystrój i ogromna przestrzeń robią wrażenie. Jest elegancko i ze smakiem, bez przesadnego przepychu, bez nachalnych dodatków – słowem: pełna harmonia.

Przejdzie Olsztyński Marsz Równości. Będą zmiany komunikacyjne

Nie ma wątpliwości, że restauracja Lago – jest idealnym miejscem na rodzinne spotkania, kolację we dwoje, a także na biznesowy lunch. Wspaniałe krajobrazy, świetna kuchnia i profesjonalny personel są gwarancją udanej wizyty w tym wyjątkowym miejscu.

Wielkie otwarcie

Oficjalna inauguracja restauracji Lago obędzie się 18 września. Jednak na otwarcie można wejść jedynie ze specjalnym zaproszeniem. Ci, którzy nie dostali potwierdzenia o otrzymaniu zaproszenia, mogą przyjść już 19 września i zapoznać się z pełnym menu. W tym dniu każdy klient otrzyma 20% rabatu na wszystkie dania.

Zobacz też: pożyczki dla firm

Sprawdź nowy fotelik samochodowy Avionaut Cosmo

reklama
×