8 C
Olsztyn
środa, 28 września, 2022
reklama

Dwie osoby ranne w czołowym zderzeniu dwóch samochodów

WiadomościDwie osoby ranne w czołowym zderzeniu dwóch samochodów
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w okolicach miejscowości Sulimy w gminie Biała Piska. Zderzyły się tam czołowo dwa samochody osobowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu marki Volkswagen Golf, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący z przeciwka pojazd marki Volvo. Kierowcy obu aut zabrani zostali do szpitala. Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

reklama

W czwartek (9 czerwca br.) po godz. 15.00 na drodze wojewódzkiej nr 667 w okolicach miejscowości Sulimy, w gminie Biała Piska, doszło do wypadku drogowego. Na prostym odcinku drogi zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe.

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący pojazdem marki Volkswagen Golf, z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn, zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący z przeciwka samochód marki Volvo. Kierowca volkswagena to 74-letni mieszkaniec gminy Biała Piska, który podróżował sam. Za kierownicą volvo siedział 41-letni mieszkaniec Pisza. Ten mężczyzna także jechał bez pasażerów. Obaj kierowcy byli trzeźwi. Zabrani zostali do szpitala. Jeden z nich przetransportowany został śmigłowcem.

Do „czołowego” zderzenia dwóch cyklistów doszło na tzw. kładce
reklama

Policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku.

reklama

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama