17 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Dwie osoby zginęły wskutek zderzenia z cysterną

OstródaDwie osoby zginęły wskutek zderzenia z cysterną

Dwie osoby jadące samochodem osobowym zginęły w kolizji z cysterną przewożącą płynny gaz na drodze krajowej nr 15 w pobliżu Lipowej, województwo warmińsko-mazurskie – wynika z informacji przekazanych przez policję. Cała trasa została zablokowana, będą organizowane objazdy.

reklama

“Na łagodnym łuku drogi doszło do zderzenia cysterny przewożącej płynny gaz z toyotą yaris, którą podróżowały dwie osoby. Obie zginęły” – poinformował st. asp. Michał Przybyłek z ostródzkiej policji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że nie żyją kierowca i pasażerka samochodu osobowego. Tożsamość ofiar jest w trakcie ustalania przez prokuraturę.

Według informacji policji ładunek cysterny nie został uszkodzony, co oznacza, że nie doszło do wycieku gazu. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Droga pozostanie zablokowana, w związku z czym będą uruchamiane objazdy przez Lubawę przez Sampławę w kierunku Iławy, jak i w miejscowości Ryńskie na Morliny w drodze do Ostródy. Utrudnienia w ruchu drogowym mogą potrwać jeszcze przez wiele godzin.

Źródło: PAP, fot. KPP Ostróda, KP PSP Ostróda

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane