2 C
Olsztyn
niedziela, 2 kwietnia, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Byłe żony Michała Wiśniewskiego nagrały piosenkę. Teledysk kręcił znany olsztyński filmowiec

OlsztynByłe żony Michała Wiśniewskiego nagrały piosenkę. Teledysk kręcił znany olsztyński filmowiec

Byłe żony Michała Wiśniewskiego zaskoczyły fanów, publikując w sieci wspólną piosenkę. Mandaryna i Anka (Anna Świątczak) nagrały utwór „Od nowa”, udowadniając, że w kwestiach muzycznych rozumieją się doskonale.

reklama

„Chciałybyśmy, aby ta piosenka stała się pewnego rodzaju mantrą dla tych, którzy mają skłonność do szybkiego poddawania się, dla tych, którzy nie wierzą w to, że po każdej burzy ZAWSZE wychodzi słońce” – mówią.

Kto jest kim czyli spis żon Wiśniewskiego

Obie piosenkarki były związane z zespołem „Ich Troje” i jego wokalistą, Michałem Wiśniewskim.

reklama

Pierwszą żoną Wiśniewskiego była Magda Femme (1996-2001), drugą Marta „Mandaryna” Wiśniewska (2002-2006), z którą ma syna Xaviera Michała (ur. 2002) i córkę Fabienne Martę (ur. 2003). Ich ślub kościelny w 2003 roku był transmitowany na żywo w TVN i odbył się w niecodziennej, lodowej scenerii w Kirunie na północy Szwecji. W tej samej stacji można też było oglądać reality show „Jestem jaki jestem”.

Anna Świątczak wyszła za Michała Wiśniewskiego w 2006 roku, mają dwie córki: Etiennette Annę (ur. 2006) i Vivienne Viennę (ur. 2008).

reklama

Jej miejsce zajęła Dominika Tajner (2012-2019), a obecnie żoną wokalisty jest Pola Wiśniewska, z którą ma syna Falco.

Wojciech Szalkiewicz prezentuje swoją najnowszą książkę o Mikołaju Koperniku

Cienie popularności

W rozmowie z Kaliną Szymankiewicz piosenkarki odniosły się do popularności, która w pewnym momencie wdarła się w ich życie. Opowiadały, że nie zawsze było lekko, zdarzały się sytuacje, kiedy paparazzi siedzieli na drzewach pod ich domem.

Okazuje się, że mają zupełnie inne podejście do sławy i inaczej sobie z nią radzą.

Mandaryna powiedziała, że stara się niczego nie żałować i wyciągać wnioski na przyszłość. Podchodzi do tego z humorem.

– Skoro wszyscy mówili, że wyskakujemy z lodówki, to czemu nie mielibyśmy wyskakiwać z telewizora? – żartowała, odnosząc się do udziału w reality show „Jestem jaki jestem”.

– Życie, na które się zdecydowaliśmy, jest życiem medialnym. Co z tego, że podjęliśmy się czegoś fajnego, skoro nie chcemy tego pokazać? – pytała retorycznie.

Inaczej podchodzi do tego Anna Świątczak, która nie ukrywa, że w pewnym momencie popularność stała się dla niej przekleństwem.

– W ogóle tego nie dźwignęłam – mówiła. – Ludzie jechali po dzieciach albo po rodzinie.

Jednocześnie zaznaczyła, że zdarzają się „przemiłe” sytuacje, kiedy ktoś ją rozpozna, uśmiechnie się, przywita. Natomiast stara się chronić siebie i swoje córki przed różnymi komentarzami, również odnoszącymi się do byłego męża. Uważa też, że nadmierna sława zabrała jej radość z bycia artystką i bliski kontakt z fanami.

Warmińsko-Mazurski Oddział Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich wybrał nowy zarząd

– W pewnym momencie we wszystkich osobach, które spotykałam na ulicy, widziałam gapiów, którzy pewnie siedzą wieczorami i wypisują te wszystkie rzeczy. Przestałam wierzyć, zabrało mi to coś, co dawało mi pewność, że jestem z ludźmi i utożsamiam się z nimi – mówiła.

Teledysk nagrał Paweł Pilipienko

Teledysk do piosenki „Od nowa” zrealizował znany olsztyński filmowiec Paweł Pilipienko. Zdjęcia kręcono w Poznaniu, wzięli w nich udział między innymi Etiennette Wiśniewska, Kajetan Góra (znany stylista fryzur), zobaczymy też alpaki. Jak zapewniają realizatorzy, przy nagrywaniu teledysku nie ucierpiało żadne zwierzę. O ludziach nie wspominają.

Paweł Pilipienko ma na koncie ponad 250 klipów, które łącznie wygenerowały na youtube około 500 milionów wyświetleń. Pisaliśmy o kręconych w Olsztynie teledyskach Miłosza Pesty i Wojciecha Cugowskiego. Znany filmowiec współpracował z mnóstwem gwiazd, między innymi Sławomirem i Kajrą, zespołem Piersi, Krzysztofem Ibiszem czy Pudzianem.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Ogłoszenia

III Olsztyński Marsz Równości przejdzie ulicami Olsztyna

Spotkanie autorskie Zdzisława Piaskowskiego przyciągnęło tłumy