fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 1 grudnia, 2021
reklama

Raper z Hotel Paradise nagrał teledysk w Olsztynie

reklama

Popularny ostatnio program Hotel Paradise doczekał się aż czwartej edycji. Show gromadzi przed telewizorami mylony osób, które z zapartym tchem śledzą losy uczestników.

Miłosz Pesta od kilku lat buduje swoją karierę muzyczną. Jako Miły mo wypuścił właśnie nowy singel o swoim udziale w programie.

Miłosz Pestka opuścił „Hotel Paradise” tuż przed finałem. Przystojny 22-latek nieźle namieszał w programie. Od samego początku było wiadomo, że oprócz sportu Miłosz uwielbia również muzykę i potrafi zarówno śpiewać, jak i rapować.

reklama

Tuż po zakończeniu odcinka w którym została podana informacja, że odchodzi z programu, uczestnik opublikował na YouTubie teledysk do autorskiej piosenki „Miły mo – Hakuna Matata”. Utwór opowiada o przygodzie, którą 22-latek przeżył w rajskim hotelu. W klipie pojawiają się kadry z programu, a także występują uczestnicy show.

W tekście piosenki możemy usłyszeć:

„Przyjechałem tu po forsę, z miłością była klapa. Serce zabiło mocniej, aż się powiększyła klata. Paradise to emocje, ciągle tu chcemy wracać, a zło zamieni się w Hakuna Matata”

Słuchacze domniemają, że słowa te mogą odnosić się do relacji z Wiktorią.

Piosenka Miłosza spotkała się z niezwykle ciepłym odbiorem, a internauci zasypali sekcję komentarzy swoimi opiniami. Wśród nich czytamy:

Czytaj też:  Warmińsko-mazurskie. Nieznaczny spadek zachorowań na grypopodobne

„Lepsze od tej obecnej pioseneczki z czołówki hotelu paradise. Miłosz i Mateusz są najlepsi ,wymiatają .Mam nadzieję,że Wasze pary będą w finale !!!! Wasze osoby najszczerzej wypadają w całym tym czwartym sezonie”

„Nuta i teledysk pierwsza klasa!!! Oby przywrócili Ciebie do hotelu i wygracie to z Wiką!!! Trzymam kciuki za dalszą Twoją karierę muzyczną i nie tylko :D”

„Jaki luz bije z tego teledysku♥️♥️♥️ uwielbiam Cię❤️”

22-letni Miłosz Pesta pochodzi z Brodnicy, a obecnie mieszka w Gdańsku, gdzie studiuje. Jest także trenerem tenisa.

Za stworzenie teledysku odpowiedzialny jest olsztyński filmowiec Paweł Pilipienko, który nagrał ponad 250 klipów. Na planie współpracował z takimi gwiazdami jak Sławomirem i Kajrą, Krzysztofem Ibiszem, Letnim Chamskim Podrywem, After Party, Kasą Kasowskim, Piersi, czy Pudzianem. Jego teledyski łącznie wygenerowały blisko 500 milionów wyświetleń na YouTube.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama