16 C
Olsztyn
sobota, 25 maja, 2024
reklama

Piątek trzynastego dla 28-latka okazał się szczęśliwym

SzczytnoPiątek trzynastego dla 28-latka okazał się szczęśliwym

Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w miejscowości Szczytno na ulicy Leśnej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 28-letni kierowca Hondy stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na lewą krawędź drogi, uderzył w ogrodzenie a następnie auto przewróciło się na dach. Mężczyzna sam wydostał się z pojazdu. Na szczęście nie doznał żadnych obrażeń ciała.

reklama

W Piątek (13.05.2022 r.) parę minut przed godziną 8:00 szczycieńscy policjanci zostali skierowani do obsługi zdarzenia drogowego, do którego doszło na ulicy Leśnej w Szczytnie. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 28-letni kierowca Hondy, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w ogrodzenie posesji, a następnie dachował. Mężczyzna 28-letni mieszkaniec gminy Szczytno o własnych siłach wydostał się z pojazdu. Podróżował sam. W chwili zdarzenia był trzeźwy. Na szczęście w wyniku zdarzenia nie doznał żadnych obrażeń.

Na tym szczęście naszego kierującego się zakończyło. Po sprawdzeniu danych kierującego w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. O dalszych losach kierującego zadecyduję sąd. Pozostaje jeszcze kwestia naprawy uszkodzonego ogrodzenia posesji.

reklama

źródło: KWP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia