4 C
Olsztyn
czwartek, 25 kwietnia, 2024
reklama

Kolejna nagroda dla Centrum Rekreacyjno – Sportowego Ukiel

OlsztynKolejna nagroda dla Centrum Rekreacyjno - Sportowego Ukiel

Kolejna nagroda dla Centrum Rekreacyjno – Sportowego Ukiel za promocję regionu w kraju i za granicą.

reklama

– Wielokrotnie podkreślałem i wciąż będę podkreślał, że CRS Ukiel to nasza perełka – mówi Prezydent Olsztyna, PIotr Grzymowicz – to inwestycja która broni się sama. Rocznie plażę odwiedza około miliona osób – mieszkanców i turystów. 

Tym razem CRS Ukiel znalazło się wśród laureatów tegorocznej nagrody Marszałka Województwa Warmińsko – Mazurskiego – Laur Najlepszy z najlepszych w kategorii turystyka.

reklama

– To plebiscyt wyłaniający znamienitych ambasadorów naszego województwa – podkreśla Marszałek Województwa, Gustaw Marek Brzezin –  przynajemy laury za promocję naszego regionu w kraju i na świecie.

CRS Ukiel jest jedną z najbardziej docenianych olsztyńskich inwestycji ostatnich lat. Od momentu powstania wygrywa albo jest w czołówce wielu krajowych konkursów. Było też wśród finalistów prestiżowego World Architecture Festival w Singapurze.

Odwiedzając CRS Ukiel można nie tylko wybrać się na spacer, wykąpać się w największym olsztyńskim akwenie i zjeść w jednej z tamtejszych restauracji, ale także można wypożyczyć sprzęt sportowy i pływający. Tuż przed weekendem majowym uruchomiona została dostępna na miejscu wypożyczalnia.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia