14 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 września, 2022
reklama

Ścięte drzewa runęły na drogę

BartoszyceŚcięte drzewa runęły na drogę
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Do skrajnie niebezpiecznej sytuacji doszło na trasie Wiatrowiec – Witki. Mężczyzna przewożący dłużyce mijając się z innym autem zjechał zbyt mocno na pobocze, uderzył w kilka przydrożnych drzew, co skutkowało zerwaniem się mocowań utrzymujących dłużyce na przyczepie, które wysypały się na drogę. Szczęśliwie, poza ogromnym bałaganem i zniszczoną naczepą nikt nie ucierpiał. Kierowca ciężarówki otrzymał mandat karny za nieprawidłowe wymijanie.

reklama

We wtorek (26.04.2022r.) około godz. 14:00 na trasie Wiatrowiec – Witki doszło do zdarzenia drogowego. Policjanci ustalili, że kierowca ciężarowej scani w trakcie wymijania się z innym autem zbyt mocno zjechał na prawe pobocze, stracił panowanie nad autem, które uderzało w przydrożne drzewa. To skutkowało zerwaniem się mocowań przytrzymujących dłużyce. Drewno wysypało się na drogę. O sile, jaka towarzyszyła temu zdarzeniu może świadczyć wyrwana z naczepy jezdna z osi kół. 

Jest wyrok dla zawodowego strażaka z Olsztyna. Sędzia sam nie mógł uwierzyć w to co on zrobił

34 – latek kierujący scanią był trzeźwy. Sam w większości usunął drewno z drogi i nie kwestionował swojej winy. Policjanci ukarali go mandatem za nieprawidłowe wymijanie.

reklama

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
reklama
×