16 C
Olsztyn
niedziela, 14 kwietnia, 2024
reklama

Kierowała 22-latka. W zdarzeniu młody mężczyzna i dziecko odnieśli obrażenia ciała

OlsztynKierowała 22-latka. W zdarzeniu młody mężczyzna i dziecko odnieśli obrażenia ciała

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj po południu na trasie Orzeszki – Klon. 22-letnia kierująca pojazdem marki Ford nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, w wyniku, czego wpadła w poślizg i wjechała do przydrożnego rowu. W zdarzeniu młody mężczyzna i dziecko odnieśli obrażenia ciała.

reklama

W momencie przybycia służb ratunkowych pasażerowie znajdowali się poza pojazdem. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala w Olsztynie i Ostrołęce. Funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

We wtorek (19.04.2022 R.) około godz. 16:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie otrzymał zgłoszenie, że na trasie Orzeszki – Klon doszło do zdarzenia drogowego. Na miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego. Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia, 22-letnia kierująca pojazdem marki Ford na łuku drogi nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego wpadła w poślizg, zjechała na przeciwległy pas, a następnie wjechała do rowu. Pojazd którym kierowała wywróciło się na dach.

reklama

Z 22-letnią mieszkanką powiatu podróżowało 3 pasażerów, również mieszkańców naszego powiatu. W wypadku ucierpiał  27-letni pasażer mieszkaniec gminy Rozogi, z urazem pleców został przetransportowany do szpitala w Ostrołęce, druga pasażerka, 13-letnia mieszkanka Spychowa została przetransportowana do szpitala w Olsztynie.

27-latek jeszcze tego samego dnia po wykonaniu badań został wypisany do domu. Kierującej i 20-letniej pasażerce nic się stało.  Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierującej – była trzeźwa.

reklama

źródło: KPP Szczytno

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia