12 C
Olsztyn
niedziela, 25 września, 2022
reklama

Poważna kolizja na skrzyżowaniu ul. Synów Pułku i Pstrowskiego. Wiadomo dlaczego wjechał na „czerwonym”

OlsztynPoważna kolizja na skrzyżowaniu ul. Synów Pułku i Pstrowskiego. Wiadomo dlaczego wjechał...
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W poniedziałek (11.04.2022r.) oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w rejonie skrzyżowania ul. Synów Pułku i Pstrowskiego.

reklama

Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu wynika, że 46-letni kierujący osobowym renault nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej nadającej sygnał czerwony i uderzył w osobowego nissana. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

*nagranie ITS

reklama

Funkcjonariusze zaraz po podejściu do sprawcy zdarzenia drogowego wyczuli od niego silny zapach alkoholu. Badanie alkomatem wykazało w organizmie 46-latka ponad 2 promile alkoholu. Ponadto po sprawdzeniu w systemach informatycznych wyszło na jaw, że mężczyzna ma już zatrzymane uprawnienia za jazdę na „podwójnym gazie”.


46-latek przed sądem będzie odpowiadał za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz kierowania pojazdami i wysoka grzywna. Mężczyzna nie uniknie odpowiedzialności za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz kierowanie bez uprawnień.

Żona kazała mężowi wywieźć śmieci do teściowej, ten jednak z niewiadomych przyczyn wywiózł je do lasu
reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
reklama
×