9 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 września, 2022
reklama

Zabójstwo kobiety. Sprawca użył nożyczek

DziałdowoZabójstwo kobiety. Sprawca użył nożyczek
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjanci pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Działdowie prowadzą czynności procesowe w sprawie zabójstwa kobiety. Podejrzanym o popełnienie przestępstwa jest 40-letni mieszkaniec Działdowa.

reklama

Komenda Powiatowa Policji w Działdowie pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Działdowie prowadzi śledztwo w sprawie spowodowania umyślnego pozbawienia życia 64-letniej kobiety zamieszkałej w Działdowie. O zdarzeniu we wtorek (29.03.2022r.) Komendę Powiatową Policji powiadomił sąsiad, któremu, jak ustalono na miejscu, mężczyzna próbował dokonać zaboru pojazdu.

Po udaniu się na miejsce zamieszkania mężczyzny i wyważeniu drzwi, przy udziale funkcjonariuszy straży pożarnej, ujawnione zostały zwłoki kobiety. Zwłoki posiadały liczne obrażenia głowy. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Ciało przekazano do dyspozycji prokuratora, zarządzona zostanie sekcja zwłok. 40-latek został zatrzymany, poszkodowaną okazała się matka wymienionego.

Stary budynek olsztyńskiego Dworca Głównego już nie istnieje
reklama

Trwają czynności procesowe. Z uwagi na dobro prowadzonego postępowania na obecnym etapie nie można wskazać motywu działania zatrzymanego. Mężczyzna w przeszłości był leczony psychiatrycznie.

reklama

Zgodnie z przepisami kodeksu karnego, kto zabija człowieka, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

Jak podają lokalne media syn zabił matkę nożyczkami.

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
reklama
×