9 C
Olsztyn
sobota, 28 maja, 2022
reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zrobili to pod kamerą w samym centrum Olsztyna. Nawet nie założyli maseczek

WideoZrobili to pod kamerą w samym centrum Olsztyna. Nawet nie założyli maseczek

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności kradzieży z włamaniem do stoiska handlowego w centrum miasta. Do zdarzenia doszło w jednym z domów handlowych na terenie miasta. Łupem sprawców padła kasetka z zawartością pieniędzy. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji mężczyzn widocznych na filmie są proszone o kontakt z Policją.

reklama

*nagranie z monitoringu

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do stoiska handlowego. Łupem sprawców padła kasetka z pieniędzmi. Do zdarzenia doszło 18 listopada 2021 roku w jednym z domów handlowych na terenie Olsztyna.
W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać mężczyzn podejrzewanych o popełnienie przestępstwa.

Wszystkie informacje mogące pomóc w identyfikacji osób widocznych na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji pod nr tel.: 47 731 38 38, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl

Co chciał ukryć? Lustro idealnie maskowało wejście do tajnego pomieszczenia
reklama

Popularne artykuły

Imprezy w Olsztynie

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×