-5 C
Olsztyn
środa, 6 grudnia, 2023
reklama
reklama

Poszedł na olsztyńską starówkę “zrelaksować się”. Grożą mu teraz 3 lata więzienia

OlsztynPoszedł na olsztyńską starówkę "zrelaksować się". Grożą mu teraz 3 lata więzienia

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 23-latkowi za posiadanie narkotyków. Policyjni wywiadowcy znaleźli przy nim woreczek z zawartością marihuany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

reklama

W nocy ze środy na czwartek (16/17.03.2022) policyjni wywiadowcy na olsztyńskiej starówce zauważyli dwóch mężczyzn, którzy na widok funkcjonariuszy zaczęli się nerwowo zachowywać. Jeden z nich zaczął w pośpiechu chować woreczek foliowy. Policjanci postanowili ich wylegitymować. Okazali się nimi 20 i 23-letni mieszkańcy Olsztyna.


W trakcie czynności policjanci przy jednym z nich znaleźli woreczek z zawartością zielonego suszu roślinnego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jest to marihuana. Zabezpieczony materiał przekazano do dalszych badań laboratoryjnych. 23-latek usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama

7 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
jlb
20 marca 2022 10:18

Za trawkę do 3 lat więzienia. Chłopak będzie miał burdel w papierach jako karany do końca życia. W zakładzie penitencjarnym pozna degeneratów co zniszczą mu psychikę. Wcześniej na komendzie w olsztynie pseudo policjanci którzy nie zostali skazani robili takim guantanamo czyli razili paralizatorem po jądrach albo zakładali worek foliowy na głowe i wpuszczali do środka gaz. A za co? Za to, że chciał się najarać skrętem, odpocząć i wyczilować głowę gdzie po wszystkim najadł by się pizzy i poszedł by do domu grzecznie spać mocnym głębokim snem. Państwo jednak woli żebyś nachlał się legalnej wódki i po której nic nie… Czytaj więcej »

ala
21 marca 2022 10:31

Kolejny, wielki sukces olsztyneckiej policji.

Polecane
Ogłoszenia