14 C
Olsztyn
poniedziałek, 26 września, 2022
reklama

Narkotyki od mechanika. 34-latek w warsztacie miał nie tylko części samochodowe

EłkNarkotyki od mechanika. 34-latek w warsztacie miał nie tylko części samochodowe
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

34-latek w warsztacie samochodowym miał nie tylko części samochodowe, ale także znaczne ilości środków odurzających. Policjanci zabezpieczyli tam ponad 2,5 kilograma różnych narkotyków, m.in. marihuany, amfetaminy, tabletek ecstasy i haszyszu. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama

Policjanci z Ełku przeprowadzili kolejne skuteczne działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej. W poniedziałek (28.02.2022r.) zatrzymali 34-latka, który miał znaczne ilości narkotyków. Podczas policyjnych działań w jego warsztacie samochodowym policjanci zabezpieczyli ponad 2,5 kilograma różnych środków odurzających. Wśród nich była m.in. marihuana, amfetamina, tabletki ecstasy czy haszysz. Dodatkowo mężczyzna miał także specjalnie skonstruowane przyrządy do konsumpcji środków odurzających.

Pod nadzorem prokuratury trwają dalsze czynności w tej sprawie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Szef MON: woj. warmińsko-mazurskie jest kluczowe z punktu widzenia bezpieczeństwa ojczyzny
reklama

źródło: KWP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
reklama
×