15 C
Olsztyn
piątek, 12 kwietnia, 2024
reklama

Młody mężczyzna ukradł VW Caddy spod sklepu

Lidzbark WarmińskiMłody mężczyzna ukradł VW Caddy spod sklepu

W środę (09.02.2022r.) młody mężczyzna ukradł VW Caddy spod sklepu w Lidzbarku Warmińskim i uciekł w kierunku Bartoszyc. Informację o zdarzeniu otrzymał dyżurny z bartoszyckiej jednostki, który następnie poinformował o kradzieży policjantów z drogówki. Ci kontrolowali trasę Bartoszyce – Osieka i chwilę po zgłoszeniu mijali się z opisanym autem, zawrócili, włączyli światła błyskowe i sygnały dźwiękowe i ruszyli w pościg.

reklama

Mężczyzna uciekał w kierunku Biskupca, jednak w pewnym momencie zdecydował się skręcić w drogę gruntową i tam został zatrzymany. VW Caddy, po wykonaniu jego oględzin, został przekazany właścicielowi. Zatrzymany mężczyzna początkowo nie chciał podać swoich danych osobowych, a nawet podał dane fałszywe, dopiero po pewnym czasie zdecydował się ujawnić swoją tożsamość. 25–letni mieszkaniec Olsztyna był po alkoholu, w jego organizmie było 0,56 promila.

Jak się szybko okazało to nie pierwszy jego konflikt z prawem. Dzień wcześniej lidzbarscy policjanci zatrzymali go z narkotykami.

reklama

Teraz 25–latka czeka odpowiedzialność za posiadanie narkotyków, kradzież samochodu, niezatrzymanie się do policyjnej kontroli, kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości i wprowadzenie policjantów w błąd, co do swojej tożsamości.

Młody mężczyzna ukradł VW Caddy spod sklepu kradzież Lidzbark Warmiński, Olsztyn, Wiadomości

źródło: KWP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia