fbpx
5 C
Olsztyn
piątek, 7 października, 2022
reklama

Volkswagenem uderzył w drzewo, aż się zabujało. Nagranie ITS

WiadomościVolkswagenem uderzył w drzewo, aż się zabujało. Nagranie ITS
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

W sobotę (22.01.2022) funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pracowali na miejscu zdarzenia drogowego w rejonie skrzyżowania ul. Głowackiego i Żołnierskiej.

reklama

*nagranie ITS

reklama

Kierujący osobowym volkswagenem prawdopodobnie na skutek niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad autem. Następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu, gdzie na poboczu najpierw uderzył w znak drogowy, a potem w drzewo. Interweniujący policjanci zaraz po podejściu do kierującego wyczuli od niego silny zapach alkoholu. 44-latek przyznał funkcjonariuszom, że pił wcześniej alkohol. Ostatecznie mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie pobrano mu krew do badań. Policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu kierującemu prawa jazdy.

Jeżeli okaże się, że mężczyzna prowadził pojazd w stanie nietrzeźwości, to będzie grozić mu kara do 2 lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz kierowania pojazdami i wysoka grzywna. Mężczyzna nie uniknie również odpowiedzialności za spowodowanie zdarzenia drogowego.

Oślepiające słońce prawdopodobną przyczyną potracenia młodej kobiety na przejściu dla pieszych oraz zderzenia ,,czołowego'' dwóch osobówek
reklama
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama