1 C
Olsztyn
czwartek, 2 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Przerażająca zbrodnia na osiedlu. To już druga ofiara zabójcy

WiadomościPrzerażająca zbrodnia na osiedlu. To już druga ofiara zabójcy

Policjanci zatrzymali 34-latka podejrzewanego o zabójstwo 61-letniej kobiety. Mężczyzna kilka godzin po ujawnieniu ciała kobiety w jej mieszkaniu, został zatrzymany w jednej z miejscowości w powiecie węgorzewskim.

reklama

W środę (19.01.2022) około godzi. 10:30 w jednym z mieszkań na terenie miasta zostało znalezione ciało 61-letniej kobiety. Na miejsce wysłano policjantów z wydziału kryminalnego w tym specjalistów dochodzeniowo-śledczych oraz poinformowano prokuratora.

Podczas oględzin miejsca zdarzenia śledczy zabezpieczyli ślady i przesłuchali osoby, które mogły posiadać istotne informacje w tej sprawie. Szybko ustalono dane personalne mężczyzny, który – w oparciu o zebrane informacje – mógł mieć związek ze śmiercią kobiety. Policjanci od razu rozpoczęli poszukiwania. Jeszcze tego samego dnia kilka minut po godz. 17:00 kętrzyńscy policjanci zatrzymali w jednej z miejscowości na terenie powiatu węgorzewskiego ustalonego 34-latka.

Sprawa byłego policjanta oskarżonego o śmiertelne postrzelenie człowieka podczas interwencji umorzona
reklama

Wszystkie okoliczności śmierci 61-latki i ewentualny udział 34-latka w tej sprawie, są przedmiotem śledztwa prowadzonego pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Kętrzynie, który na bieżąco jest informowany o wszelkich ustaleniach.

Jak udało nam się dowiedzieć kobieta miała obrażenia głowy w skutek uderzenia prawdopodobnie obuchem siekiery. potwierdzi to sekcja zwłok, która ma się dziś odbyć. Zatrzymany Kamil K. to syn zabitej kobiety. Był sądzony za zabójstwo babki. Trafił jednak do zakładu psychiatrycznego. Miał być niepoczytalny w chwili tego czynu. Wyszedł jednak w kwietniu 2020 roku.

reklama

„W toku oględzin na ciele kobiety stwierdzono przede wszystkim rany tłuczone głowy oraz szereg innych obrażeń skutkujących zgonem. Cały czas uzupełniany jest materiał dowodowy. Dzisiaj zostanie przeprowadzona sekcja zwłok i wtedy zostaną podjęte dalsze decyzje. Był podejrzany o zabójstwo z 2007 roku. Stwierdzono wtedy u niego niepoczytalność i osadzono w szpitalu psychiatrycznym. Sąd Okręgowy w Sieradzu w kwietniu 2020 roku na podstawie opinii biegłych psychiatrów, którzy stwierdzili, że nie zagraża już bezpieczeństwu pod warunkiem systematycznego leczenia, uchylił internację” – poinformował Krzysztof Stodolny, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.

Rzeźbiarz wbił siekierę w głowę fotografa. Zaskakujący finał sprawy
Przerażająca zbrodnia na osiedlu. To już druga ofiara zabójcy zabójstwo Wiadomości, Kętrzyn, TOP
Przerażająca zbrodnia na osiedlu. To już druga ofiara zabójcy zabójstwo Wiadomości, Kętrzyn, TOP

źródło: KWP/TKO

reklama
reklama
reklama
reklama

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jrt
20 stycznia 2022 15:45

Może jednak jednak izba dyscyplinarna jest potrzebna

Juk
20 stycznia 2022 16:41

To co teraz znowu go do psychiatryka na pare miesięcy i czekać aż trzeci raz kogoś zamorduje? Brawo sad. Gdzie jest ziobro?

Popularne

Sprawa byłego policjanta oskarżonego o śmiertelne postrzelenie człowieka podczas interwencji umorzona