fbpx
-3 C
Olsztyn
czwartek, 20 stycznia, 2022
reklama

To Kamil P. chodził i bił ludzi po Olsztynie. Okazało się, że ma też inne przestępstwo na sumieniu

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

15 grudnia po Olsztynie chodził agresywny mężczyzna i bił przypadkowe osoby. Wiele osób pisało do naszej redakcji o tym zdarzeniu. Policja rozpoczęła poszukiwanie napastnika.

Na szczęście udało się go zatrzymać 16 grudnia ubiegłego roku. Mężczyzna usłyszał zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej oraz spowodowania lekkiego uszczerbku na zdrowiu. Jak się okazuje działał w warunkach recydywy. Sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Redakcja TKO dowiedziała się, że to Prokuratura Rejonowa Olsztyn-Południe w Olsztynie nadzoruje dochodzenie, przeciwko 35-letniemu Kamilowi P. Przedstawiono mu dwa zarzuty naruszenie
nietykalności cielesnej osoby fizycznej, spowodowania obrażeń naruszających czynności narządów ciała na okres poniżej 7 dni u kolejnej osoby, naruszenia nietykalności cielesnej osoby fizycznej z jednoczesnym narażeniem na spowodowanie bezpośredniego niebezpieczeństwa doznania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu małoletniej córki pokrzywdzonej osoby. Czynów tych podejrzany miał się dopuścić w dniu 15 grudnia, działając z niskich pobudek chuligańskich i w ramach wielokrotnej recydywy.

reklama

„W okresie od 14 października 2021 roku do 2 grudnia 2021 roku w krótkich odstępach czasu niestosował się do orzeczonego prawomocnym wyrokiem Sądu Rejonowego w Olsztynie środka karnego w postaci zakazu kontaktowania się i zbliżania na odległość nie mniejszą niż 50 metrów bez uprzedniej zgody do określonych osób w ten sposób iż nachodził wymienionych w zajmowanych przez nich mieszkaniu tj. o przestępstwo z art. 244k.k. w z w. z art.12§1k.k. Podejrzany przyznał się do dokonania zarzucanych mu czynów, zaś Sąd na wniosek Prokuratora Rejonowego zastosował tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy” – przekazał nam Rzecznik Prasowy, prokurator Krzysztof Stodolny.

Czytaj też:  Pobił kilka przypadkowych osób kastetem


Kamilowi P. grozi 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

9 KOMENTARZY

9 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama