fbpx
-3 C
Olsztyn
sobota, 29 stycznia, 2022
reklama

Poseł Arent: poinformowałam służby i podjęłam czynności w celu odzyskania konta

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

O włamaniu na moje konto na Twitterze poinformowałam już służby państwowe i podjęłam czynności w celu odzyskania konta; proszę o ignorowanie pojawiających się na nim wpisów, gdyż nie pochodzą one ode mnie – oświadczyła posłanka PiS Iwona Arent.

Wcześniej w środę zarówno Arent, jak i rzeczniczka PiS Anita Czerwińska informowały o zhakowaniu twitterowego konta posłanki.

„Jak cześć z państwa zauważyła, włamano się na moje konto na Twitterze. O zdarzeniu poinformowałam już służby państwowe i podjęłam czynności w celu odzyskania konta, jednakże w tej kwestii dużo zależy od szybkości działań administracji TT” – napisała Arent w przesłanym oświadczeniu.

reklama

Zwróciła się też z prośbą o ignorowanie pojawiających się na koncie wpisów, gdyż nie pochodzą one od niej. „Ostatnimi czasy przypadki internetowych oszustw są coraz liczniejsze. Osoby, które śledzą moją pracę wiedzą, że niejednokrotnie walczyłam z internetowymi oszustami i zapewniam, że to się nie zmieni, mimo iż sama tym razem padłam ich ofiarą” – podkreśliła posłanka PiS.

Czytaj też:  Prokuratura chce pięciu miesięcy dla olsztyńskiego pisarza za obrażenie prezydenta Polski

Podziękowała też za liczne głosy wsparcia. „Są dla mnie bardzo ważne” – napisała w oświadczeniu.

W środę na koncie Arent pojawił się wpis: „Nie mogę już znieść makabry w Polsce! 100 tys osób w Polsce zmarło na Covid. To nie liczba, to suma ludzkich dramatów – rodzin, dzieci, bliskich. Polska stała się krajem drastycznie rosnących cen i kosztów utrzymania polskich rodzin, Wychodzę z partii Nieudaczników i Szkodników”.

Na profilu widnieje również zdjęcie polskiej flagi z napisem „Polska bez PiS”. 

źródło: PAP

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama