fbpx
-2 C
Olsztyn
sobota, 22 stycznia, 2022
reklama

W Dukacie miał otworzyć się HalfPrice. Pojawił się jednak problem

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Dekadę temu kultowy Dom Towarowy Dukat przeszedł generalny remont. Od razu pojawił się najemca kilku pięter, sklep C&A. Jednak umowa najmu skończyła się w listopadzie ubiegłego roku.

Wszyscy w Olsztynie zadawali sobie pytanie jaki sklep otworzy się tym razem w Dukacie. Ujawniliśmy, że chodzi o HalfPrice. Mogliście o tej marce jeszcze niewiele wiedzieć, bo to nowa sieć sklepów należąca do Grupy CCC. Na pierwszy rzut oka sklep wygląda podobnie do TK Maxx. Odzież sortowana jest według rozmiarów. Każdy tag pokazuje cenę produktu przed rabatem i kwotę do zapłaty po obniżonej cenie.

Jest to nie lada gratka dla osób lubujących się wyszukiwaniu ciekawych okazji cenowych. Pojawił się jednak problem. Nowy najemca miał zająć ok. 2 tys. m kw. To aż czterech kondygnacje Dukatu. 

Czytaj też:  Wracali z imprezy. Pędził ul. Orłowicza i wbił się w drzewo
reklama

Jednak wciąż nie nastąpiło otwarcie lub podanie chociaż przybliżonej daty. Dlaczego? Jak się dowiedzieli dziennikarze Gazety Wyborczej „nowi najemcy zdecydowali się powiększyć zakres prac w budynku, a to oznacza też nieco późniejsze otwarcie”. Dodatkowe roboty miałyby zakończyć się dopiero w marcu.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama