fbpx

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 2 marca, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

Kolejny tramwaj w drodze na Warmię

Wiadomości Kolejny tramwaj w drodze na Warmię

Obecnie w zajezdni w Olsztynie znajduje się już 12 składów tramwajowych. Niebawem ma do nich dołączyć kolejny wyprodukowany przez wielkopolską firmę. 

Postępy przy budowie olsztyńskiej linii tramwajowej widać gołym okiem. Sukcesywnie zapełniana jest także nasza tramwajowa zajezdnia – obecnie znajduje się w niej większość taboru, który za kilka miesięcy będzie wozić olsztynian. W drodze do stolicy regionu jest już również 13 skład tramwajowy – maszyna dotrze na miejsce prawdopodobnie w piątek wieczorem. Nasz czytelnik zrobił zdjęcie koło Dorotowa.

Łącznie w naszym taborze tramwajowym będzie 15 składów, które wyprodukowała firma Solaris. Pod koniec sierpnia pierwszy przywieziony do Olsztyna Tramino wykonał już jazdę próbną na terenie zajezdni (zobacz TUTAJ).

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

1
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x