fbpx
-2 C
Olsztyn
sobota, 22 stycznia, 2022
reklama

Na dniach ogłoszenie Paulo Sousy jako trenera Flamengo

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Ogłoszenie Paulo Sousy jako trenera brazylijskiego klubu piłkarskiego Flamengo nastąpi w środę, podał we wtorek dziennikarz wydawanej w Rio de Janeiro gazety “O Dia” Vene Casagrande.

Według powołującego się na źródła we Flamengo reportera, brazylijski klub wpierw oczekuje pokrycia przez Sousę odszkodowania wobec PZPN przedterminowe zerwanie kontraktu w wysokości 320 tys. euro. Ma to nastąpić we wtorek do końca dnia.

W poniedziałek przedstawiciele Flamengo poinformowali, że obecnie nie rozważają możliwości powrotu do negocjacji z trenerem Jorge’m Jesusem, którego chcieli sprowadzić z Benfiki Lizbona. We wtorek po południu portugalski klub ogłosił, że rozwiązał umowę z Jesusem.

reklama

Według brazylijskich mediów Jorge Jesus był pierwszym kandydatem na stanowisko trenera Flamengo, ale przedłużające się rozmowy z nim skłoniły działaczy z Rio de Janeiro do zakontraktowania Paulo Sousy, z którym wysłannicy brazylijskiego klubu spotkali się przed Bożym Narodzeniem.

Czytaj też:  Magnez niezbędny dla odporności i walki z rakiem
reklama

Prezentacja Sousy i jego sześcioosobowego sztabu, z którym pracował z reprezentacją Polski ma odbyć się na stadionie Flamengo 10 stycznia.

źródło: PAP

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama