Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
5 C
Olsztyn
sobota, 14 grudnia, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Olsztynianin hodował w domu konopie indyjskie

reklama

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali 23-latka, który w swoim domu uprawiał konopie indyjskie. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 10 krzaków tej rośliny oraz 81 gram marihuany. Za uprawę oraz posiadanie środków odurzających grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie w wyniku pracy operacyjnej ustalili, że w jednej z miejscowości w gm. Barczewo znajduje się uprawa konopi indyjskich.

W czwartek (05.05) funkcjonariusze pojechali w to miejsce. Po wejściu do domu od razu wyczuli charakterystyczny zapach konopi. W jednym z pokojów policjanci znaleźli specjalnie skonstruowany namiot w środku którego było 10 krzaków rośliny. Oprócz tego, funkcjonariusze znaleźli również 81 gram marihuany.

reklama

23-letni Grzegorz W. przyznał, że uprawa oraz narkotyki należą do niego. Jak oświadczył, hoduje rośliny na własny użytek.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W dniu dzisiejszym usłyszy zarzut uprawiania konopi indyjskich oraz posiadania środków odurzających. Grozić mu będzie kara pozbawienia wolności do lat 3.

marihuana 2

reklama

grudzień, 2019

17GRU21:00Dżem z Elektronów w Czapli!Pijana Czapla, ul. Górna 1

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

5 KOMENTARZE

  1. I po co hodowal? Mogl kupic legalnie w holce i sobie palic kretyn jednym słowem
    polezy trochę teraz brak kultury i cham i prostak

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

Niesamowite! To jedyny taki Sylwester w Olsztynie! Jednak jest co robić w tym nudnym mieście?

Oferta sylwestrowa w mieście nie rozpieszcza. Dlatego naprzeciw znudzonym i spragnionym dobrej zabawy wychodzi Hookah Club. Mieszczący się przy ul. Hugona Kołłątaja 1 Hookah Club...

Świąteczna oferta pracy. Zarabiaj w Holandii. Bonus 390 Euro!

Potrzebujesz na święta dorobić trochę gotówki? Marzy Ci się wyjazd za granicę? Biuro pracy Axidus oferuje możliwość miesięcznego wyjazdu w ramach pracy dodatkowej do...

Nowy (Jack) Pub na olsztyńskiej Starówce. Będzie nie tylko trunkowo, ale też smacznie!

Już od 15 listopada bywalcy olsztyńskiej starówki będą mieli kolejną miejscówkę, w której będą mogli spędzić czas przy dobrym jedzeniu i jeszcze lepszych trunkach....

RABATOL.PL

X