fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 29 stycznia, 2022
reklama

Sędzia Sądu Okręgowego w Olsztynie zginął w tragicznych okolicznościach

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

W pożarze domku letniskowego w Warchałach koło Szczytna zginął 52-letni mężczyzna. Ze wstępnych ustaleń strażaków wynika, że do pożaru doszło prawdopodobnie od kominka.

Jak poinformowała w sobotę rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie sierż. Izabela Cyganiuk, do pożaru domku letniskowego doszło w Warchałach przy ulicy Jeziornej w gminie Jedwabno.

Służby odebrały zgłoszenie o pożarze w piątek ok. godz. 19.30. Wewnątrz strażacy znaleźli zwęglone ciało. Na posesji zaparkowany był samochód na olsztyńskich rejestracjach. Na miejsce przyjechały właścicielka domku z żoną mężczyzny, jak się później, okazało ofiary pożaru. Kobieta potwierdziła tożsamość męża. Prokurator wraz z policją ustalają przyczyny i okoliczności pożaru.

reklama

Do nowych informacji dotarł Tygodnik Szczytno. Ofiarą jest Przemysław J., sędzia Sądu Okręgowego w Olsztynie. „Wykluczyliśmy udział osób trzecich. Prawdopodobne przyczyny pożaru to zaprószenie ognia od kominka lub zwarcie w instalacji elektrycznej” – przekazał dla Tygodnika Szczytno szef Prokuratury Rejonowej w Szczytnie Prokurator Rejonowy Artur Bekulard.

Czytaj też:  Mocny wiatr, strażacy notują pojedyncze zderzenia tym spowodowane
źródło: PAP/Tygodnik Szczytno

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama

10 KOMENTARZY

10 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama