fbpx
-1 C
Olsztyn
środa, 19 stycznia, 2022
reklama

Nowe informacje o agresywnym mężczyźnie, który bił mieszkańców Olsztyna

reklama

Policjanci zatrzymali 35- letniego mieszkańca Olsztyna, który zaczepiał przypadkowo napotkane osoby i zachowywał się agresywnie. W chwili zatrzymania mężczyzna był pijany. Trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności tych zdarzeń.

W środę (15.12.2021r.) policjanci otrzymali informację o mężczyźnie, który zaczepia przypadkowo napotkane osoby i jest w stosunku do nich agresywny. Zgłoszenia pochodziły z różnych części miasta. Funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania opisywanego mężczyzny. Sprawą zajęli się również policjanci z Wydziału d/w z Przestępczością przeciwko Życiu i Zdrowie olsztyńskiej komendy, którzy m.in. analizowali zapisy z kamer monitoringu oraz dążyli do ustalenia tożsamości tego mężczyzny.

Wczoraj (16.12.2021r.) w godzinach popołudniowych policjanci z Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie zatrzymali mężczyznę, który wyglądem oraz sposobem zachowania odpowiadał informacjom przekazanym przez osoby pokrzywdzone. Jak się okazało mężczyzna był pijany. Badanie na zawartość alkoholu w jego organizmie wykazało 1,5 promila. Policjanci potwierdzili, że to on jest odpowiedzialny za agresywne zachowanie wobec przypadkowych osób. 35- latek trafił do policyjnego aresztu. Obecnie trwa wyjaśnianie wszystkich okoliczności zdarzeń w których brał udział. Policjanci docierają do osób pokrzywdzonych w tej sprawie i zbierają materiał dowodowy. Jak mówią, sprawa jest rozwojowa.

Czytaj też:  Nowatorskie zabiegi kardiologiczne w szpitalu wojewódzkim
reklama

źródło: KMP Olsztyn