fbpx
-1 C
Olsztyn
niedziela, 23 stycznia, 2022
reklama

Pijana zakonnica spowodowała kolizję drogową

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Kolejne zdarzenie drogowe na ul. Bałtyckiej. Przed godz. 19 doszło do kolizji dwóch pojazdów osobowych. Jednym z nich poruszały się dwie zakonnice.

Skontaktowaliśmy się z rzecznik KMP, podkom. Anną Balińską aby udzieliła nam wstępnych informacji: „Kierująca fiatem nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy audi. Na miejscu funkcjonariusze policji wyjaśniali okoliczności zdarzenia. Na szczęście nikomu nic się nie stało”.

Nie trudno było przypuszczać, że jedna z dwóch zakonnic była osobą kierującą. Jednak policji zajęło to chwilę, bo siostry miały coś do ukrycia. Jak się okazało 38-latka siedząca za kierownicą była kompletnie pijana zakonnica. Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że mogła wydmuchać nawet dwa „promile”.

reklama

Nikomu na szczęście nic się nie stało. W miejscu zdarzenia pojawiły się utrudnienia.

Czytaj też:  Jest nowe nagranie z dezerterem. Może grozić mu już nawet dożywocie
reklama

Parę dni temu na ul. Bałtyckiej pijany kierowca również spowodował kolizję. Miał 3 promile alkoholu we krwi: Grożą mu tylko dwa lata więzienia. Miał ponad 3 promile i spowodował kolizję na ul. Bałtyckiej

AKTUALIZACJA

Jak się okazuje ponad dwa promile to nie jedyny problem „siostrzyczki”: Pijana zakonnica ma więcej „grzeszków” na sumieniu. Wyjawiła to jej koleżanka

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama