reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Pijana zakonnica ma więcej „grzeszków” na sumieniu. Wyjawiła to jej koleżanka

OlsztynPijana zakonnica ma więcej "grzeszków" na sumieniu. Wyjawiła to jej koleżanka

Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło na ul. Bałtyckiej w Olsztynie. Według wstępnych ustaleń kierująca fiatem 37- latka nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu audi. Jak się okazało zakonnica miała ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

reklama

Do zdarzenia doszło w czwartek (09.12.2021r.) około godz. 18:30 na skrzyżowaniu ulic Bałtycka i Rybaki w Olsztynie. Według wstępnych ustaleń kierująca fiatem nie ustąpiła pierwszeństwa kierującemu audi w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów.

Pijana zakonnica kierująca fiatem odjechała z miejsca kolizji, jednak po krótkim czasie wróciła tam ze starszą koleżanką, która przyznała policjantom, że to ona kierowała autem w momencie kolizji. Gdy jednak policjanci poinformowali ją o konsekwencjach prawnych tego zdarzenia tj. m. in. o tym, że za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym zostanie jej zatrzymane prawo jazdy kobieta zmieniła zdanie i przyznała, że kierowcą fiata była jej młodsza koleżanka.

reklama

„Siostrzyczka” bojąc się odpowiedzialności poprosiła znajomą o „pomoc”. Wersję tę potwierdził również bezpośredni świadek zdarzenia. W trakcie czynności na jaw wyszło, że kierująca fiatem 37- latka znajduje się w stanie nietrzeźwości. Badanie na zawartość alkoholu w jej organizmie wykazało ponad 2 promile. Kobieta straciła już swoje prawo jazdy a za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama
reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×