15 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej w warunkach multirecydywy

BartoszyceUsłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej w warunkach multirecydywy

W więzieniu spędził ponad 6 lat. Wyszedł w ubiegłym roku, a w tym zaczął kraść. Mało tego, ostatnio, nie tylko ukradł drogeryjne artykuły, ale użył przemocy wobec ochroniarza sklepu, który chciał odebrać mu łupy.

reklama

Mowa o 38-latku z Bartoszyc, który został zatrzymany już następnego dnia po zdarzeniu. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty kradzieży w warunkach recydywy i zarzut kradzieży rozbójniczej w warunkach multirecydywy. Na wniosek policji i prokuratury Sąd Rejonowy w Bartoszycach aresztował go na 3 miesiące. Mężczyźnie grozi do 15 lat pozbawienia wolności.

W czwartek (02.12.2021r.) Sąd Rejonowy w Bartoszycach aresztował 38-letniego mieszkańca miasta na 3 miesiące. Mężczyzna od 27 października do 29 listopada br., popełnił kilka przestępstw. Kradł z marketu przemysłowego i drogerii. Ostatnie przestępstwo, jakie popełnił zaważyło o jego aresztowaniu. Mężczyzna dopuścił się bowiem kradzieży rozbójniczej. Polegało to na użyciu przez niego siły wobec ochroniarza w drogerii, aby ten nie mógł odebrać mu skradzionych przedmiotów. W wyniku operacyjnych czynności personalia mężczyzny szybko zostały ustalone, a on sam zatrzymany. Mężczyzna usłyszał dwa zarzuty kradzieży w warunkach recydywy i zarzut kradzieży rozbójniczej w warunkach recydywy wielokrotnej, do których częściowo się przyznał.

reklama

Policjanci przetransportowali 38-latka do zakładu karnego. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Fan motoryzacji
3 grudnia 2021 10:34

Za złodziejstwo powinny być obcinane ręce ale najpierw trzeba zacząć od tych w Sejmie!!!!!

ala
3 grudnia 2021 20:00

Widać, że typ nadaje się jedynie do pierdla.

Polecane