24 C
Olsztyn
wtorek, 6 czerwca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Spacerował po mieście w piżamie i klapkach

WiadomościSpacerował po mieście w piżamie i klapkach

Szczycieńscy policjanci ponownie pomogli pacjentowi, który samowolnie oddalił się ze szpitala. 49-latek spacerował po mieście w samej piżamie i klapkach. Funkcjonariusze na ul. Kochanowskiego w Szczytnie zauważyli błąkającego się, wystraszonego mężczyznę. Dzięki ich natychmiastowej reakcji, pacjent szybko powrócił do szpitala z którego z niewiadomych przyczyn się oddalił.

reklama

W minioną sobotę (23.04.2016) około godziny 7:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszenie o samowolnym oddaleniu się pacjenta ze szpitala. Szczycieńscy policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania mężczyzny.

Na ul. Kochanowskiego w Szczytnie zauważyli nietypowego przechodnia. 49-latek spacerował po mieście w samej piżamie i klapkach. Obok niego przechodziło wiele osób jednak nikt nie zareagował i nie zapytał czy nie potrzebuje on pomocy.

reklama

Okazało się, że mężczyzna wyszedł on z jednego z oddziałów miejscowego szpitala. Nie potrafił powiedzieć dlaczego to zrobił i gdzie chcaił dojść. Pacjent był zziębnięty i przestraszony. Funkcjonariusze przewieźli 49-latka do szpitala i przekazali personelowi.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Mateusz
26 kwietnia 2016 17:45

To nie pierwszy taki przypadek w tym szpitalu, niestety ale opieka tam jest – mówiąc delikatnie – kiepska.

Patrycja
25 kwietnia 2016 16:30

Autor w ogole przeczytal choc raz to co napisal, zanim to oddal do publikacji?

Popularne
Ogłoszenia