fbpx
-10 C
Olsztyn
środa, 8 grudnia, 2021
reklama

19-latek skatował dziewczynę po imprezie z okazji jej 18 urodzin

reklama

19-latek brutalnie pobiła dziewczynę po jej 18 urodzinach. Nastolatka z urazami twarzoczaszki została przewieziona do szpitala. 19-latek został zatrzymany przez policję – poinformował w poniedziałek prokurator rejonowy w Szczytnie Artur Bekulard.

Jak poinformowała rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, sierż. Izabela Cyganiuk, policja otrzymała informację o 2.30 w nocy. Do incydentu doszło w mieście, na posesji przed domem dziewczynki. Chłopak został aresztowany i umieszczony w celi. Miejscowy prokurator powiedział, że pobicie było bardzo okrutne. Dla dobra ofiary szczegóły przestępstwa nie są udostępniane. Dziewczyna doznała poważnych obrażeń głowy.

Wskazał, że sposób działania był szokujący. „Brutalne pobicia zdarzają się między mężczyznami, w środowiskach patologicznych ale tu mamy do czynienia z młodymi ludźmi, z normalnych środowisk. Mężczyzna jest studentem. To jest rzadko spotykane, by chłopak tak brutalnie pobił dziewczynę. Po jego zatrzymaniu zabezpieczono materiał biologiczny do badań toksykologicznych pod kątem środków psychoaktywnych”- powiedział prokurator.

Czytaj też:  Nie ustąpiła pierwszeństwa. Jedna osoba trafiła do szpitala
reklama

Przekazał, że na poniedziałek zaplanowano przeprowadzenie czynności z zatrzymanym.

Jak podaje Tygodnik Szczytno „Oliwia walczy o życie w szpitalu w Olsztynie.”

źródło: PAP

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama