fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 1 grudnia, 2021
reklama

Wyciekł film ze śmiertelnego wypadku na ul. Bałtyckiej. Nagranie ITS

reklama

W mediach społecznościowych pojawił się film pokazujący tragiczny wypadek w Olsztynie, w którym zginęło rodzeństwo. Kierowca rozbitego samochodu uciekł pieszo przed przyjazdem policji. Został zatrzymany w sobotę rano.

Z opublikowanego w Internecie wideo wynika, że ​​na skrzyżowaniu zawraca jasny samochód 23-letniej kobiety. Samochód zatrzymał się i kilka samochodów przejechało prosto. Gdy pojazd prowadzony przez kobietę powoli włączył się do ruchu, ciemny samochód gwałtownie w niego uderzył z dużą prędkością.

Na innym filmie z miejsca wypadku widać, że siła zderzenia obu samochodów była tak duża, że ​​pojazdy przejechały kilkadziesiąt metrów. Mężczyzna idący chodnikiem podbiegł do rozbitego samochodu. Film nie pokazuje, że kierowca ciemnego samochodu zbliżał się do wraku.

reklama

W wypadku tym zginęło rodzeństwo: 23-letnia kobieta i 25-letni mężczyzna. Kierowca czarnego samochodu uciekł z miejsca zdarzenia, zanim pojawiły się tam służby. Wymagane od czwartku wieczorem.

Oficer prasowy policji w Olsztynie Andrzej Jurkun podał, że zatrzymany ma 39 lat. „Będą z nim dziś wykonywane czynności procesowe” – zapowiedział policjant.

Prokurator rejonowy z Prokuratury Olsztyn-Północ Arkadiusz Szulc dodał w rozmowie, że na podjęcie decyzji, jakie środki zastosowane zostaną wobec zatrzymanego kierowcy śledczy mają 48 godzin. „Będziemy go przesłuchiwać, mamy zabezpieczone nagrania z monitoringu” – powiedział prokurator.

Czytaj też:  Potracenie pieszego. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala

Nagranie z ITS rozsyłają sobie mieszkańcy Olsztyna za pośrednictwem komunikatorów internetowych. Opinia publiczna jest wstrząśnięta tragicznym wypadki oraz śmiercią tak młodego rodzeństwa. W internecie trwa zażarta dyskusja dlaczego mężczyzna oddalił się z miejsca wypadku. Dziś opisywaliśmy szczegóły jego zatrzymania oraz to co mówił osobom postronnym. Przedstawił swoją wersję wydarzeń. Szczegóły w artykule. Kierowca Audi a8 w rękach policji! „Jechał do szwagra”

Kontynuacja tematu:

Pojawiło się kolejne nagranie ITS z wypadku w którym zginęło rodzeństwo

Zakuty w kajdanki kierowca Audi a8. Sąd się nad nim nie zlitował

Trudno w to uwierzyć! Biegli określili z jaką prędkością jechał kierowca Audi a8

Kierowcy Audi a8 postawiono zarzuty! Był już karany za nadmierną prędkość

Nowe nagranie z ul. Bałtyckiej nagrane zaraz po tragicznym wypadku

źródło: PAP

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

29 KOMENTARZY

29 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama