fbpx
-0 C
Olsztyn
środa, 1 grudnia, 2021
reklama

Zginęło rodzeństwo. Mieli 23 i 25 lat. Tak doszło do tragedii na ul. Bałtyckiej

reklama

Na skrzyżowaniu ul. Rybaki z ul. Bałtycką doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Kierowca i pasażer zginęli w wyniku odniesionych obrażeń. Mężczyzna prowadzący drugi samochodu uciekł z miejsca zdarzenia.

W czwartek o godzinie 19:00 doszło do tragicznego wypadku z udziałem dwóch samochodów osobowych w pobliżu stacji Orlen na obrzeżach miasta. Oba samochody były marki Audi. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że ​​do wypadku doszło, gdy 23-letnia kierująca Audi A6 zawróciła na skrzyżowaniu. Następnie doszło do kolizji z pojazdem Audi A8 jadącym ul. Bałtycką w kierunku osiedla Redykajny. Mimo próby ratowania zginął 25-letni pasażer Audi A6 oraz 23-letnia kierująca. Policja stwierdziła, że ​​kierowca Audi opuścił miejsce zdarzenia na piechotę przed przybyciem służb. „Niestety, pomimo przeprowadzonej akcji reanimacyjnej na miejscu wypadku, najpierw przez świadków wypadku, a następnie służby ratunkowe, 23-letnia kierująca oraz 25-letni pasażer osobowego Audi A6 zmarli. Z policyjnych ustaleń wynika, że kierowca Audi A8 pieszo oddalił się z miejsca zdarzenia przed przyjazdem służb” – poinformował Andrzej Jurkun z KMP Olsztyn.

Czytaj też:  Wypadek lotniczy na lotnisku w Szymanach

Śledztwo przejęła prokuratura. Ostateczna klasyfikacja działań zależy od wyników ich ustaleń. Prowadzone są również działania mające na celu zidentyfikowanie i dotarcie do mężczyzny, który opuścił miejsce wypadku drogowego.

reklama

Jak udało nam się dziś potwierdzić w wypadku zginęło rodzeństwo.

NOWE INFORMACJE

Zakuty w kajdanki kierowca Audi a8. Sąd się nad nim nie zlitował

Wyciekł film ze śmiertelnego wypadku na ul. Bałtyckiej. Nagranie ITS

źródło: KMP Olsztyn

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

13 KOMENTARZY

13 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama