25 C
Olsztyn
niedziela, 16 czerwca, 2024
reklama

Ciężarówka zmiażdżyła busa. Dwie osoby zginęły na miejscu

NidzicaCiężarówka zmiażdżyła busa. Dwie osoby zginęły na miejscu

Dwie osoby zginęły w wypadku drogowym, do którego doszło na drodze S7 w miejscowości Litwinki. Ciężarówka zderzyła się tam z busem, którym podróżowali robotnicy drogowi – informuje policja.

reklama

Rzeczniczka prasowa nidzickiej policji, Alicja Pepłowska, wyjaśniła, że ciężarówka jechała prawym pasem awaryjnym S7, za busem, w którego przyczepie umieszczono znak ostrzegawczy. Ciężarówka wjechała w niego, a dwóch mężczyzn, którzy byli w środku, zginęło na miejscu. W wypadku ranni zostali dwaj inni pasażerowie busem.

Świadek zdarzenia powiedział, że mężczyźni z autobusu sprzątali drogę, ale w momencie zderzenia wszyscy byli w pojeździe. Kierowca ciężarówki był trzeźwy. Policja i prokuratorzy pracują na miejscu. Miejsce wypadku jest zablokowane – objeżdża się je tzw. drogą równoległą między węzłami Nidzica Północ-Nidzica Południe.

reklama

źródło: PAP, fot. KWP

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Marek Nowak
9 listopada 2021 12:55

Dla kierowcy ciężarówki należy się dożywocie za śmierć ojców, synów, dziadków. Oni zginęli przez głupotę innego kierowcy. Czas adekwatnie karać głupotę kierowców, może wówczas pracodawcy nie będą zatrudniać przypadkowych osób na stanowisku kierowcy zawodowego.

Bronek
9 listopada 2021 12:20

Dramat. RiP.

Polecane