fbpx
-7 C
Olsztyn
wtorek, 7 grudnia, 2021
reklama

Mały piesek trząsł się ze strachu przed tym oprychem. Zobaczcie co zrobił

reklama

Olsztyńscy policjanci ustalają dane personalia mężczyzny, który jest podejrzewany o kradzież psa rasy York. Do zdarzenia doszło na początku września w pobliżu centrum handlowego na terenie miasta. Wszystkie osoby mogące pomóc w identyfikacji osoby widocznej na filmie są proszone o kontakt z Policją.

*nagranie z monitoringu

Funkcjonariusze z Wydziału dw. z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie prowadzą czynności w sprawie kradzieży psa rasy York. Do zdarzenia doszło na początku września w pobliżu jednego z centrów handlowych w Olsztynie. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że sprawca wykorzystując moment pozostawienia czworonoga bez opieki, zabrał go ze sobą i oddalił się w nieznanym kierunku. W trakcie prowadzonych czynności policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widać mężczyznę podejrzewanego o popełnienie kradzieży.

Czytaj też:  Remont mieszkania przy ul. Kołobrzeskiej skończył się mandatem
reklama

Informacje, które mogą się przyczynić do ustalenia danych personalnych osoby widocznej na filmie można przekazać do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod nr tel. 47 731 34 82, 47 731 38 32, 47 731 34 24 lub na skrzynkę mailową: [email protected]

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama