21 C
Olsztyn
piątek, 21 czerwca, 2024
reklama

Odzyskane BMW warte 180 000 zł

OlsztynOdzyskane BMW warte 180 000 zł

16 kwietnia funkcjonariusze W-MOSG odzyskali BMW 520 D skradzione na terenie Niemiec.

reklama

W sobotę funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Dubeninkach zauważyli BMW na łotewskich tablicach rejestracyjnych i ruszyli za nim. Kierowca błyskawicznie przyśpieszył, po przejechaniu kilkuset metrów stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w betonowy murek, po czym porzucił uszkodzone auto i uciekł.

Okazało się, że pojazd został dzień wcześniej skradziony w Niemczech i jest z roku 2014, a jego wartość wynosi 180 000 zł. Ponadto, funkcjonariusze w pojeździe ujawnili oryginalne niemieckie tablice rejestracyjne i dodatkowy komplet tablic białoruskich.

reklama

Zarówno funkcjonariusze SG jak i Policji szukają zbiegłego kierowcy.

bmw 2

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Rambo
28 kwietnia 2016 17:29

No po prostu nic tylko GRATULOWAĆ… Policjanci najpierw nie dali rady pojazdu skutecznie zatrzymać do kontroli, później doprowadzili do szeregu niebezpiecznych sytuacji drogowych (ścigali przecież po drogach publicznych) zakończonych wydaje się bardzo istotnym uszkodzeniem pojazdu, a w ramach zaś bonusu pozwolili na ucieczkę sprawcy… BRAVISSIMO :-X.

ela
19 kwietnia 2016 20:23

szkoda ze nie milion…nie rozumiem jak ktos kto chce prowadzic powazny serwis informacyjny moze podawactego typu rzeczy na publicznych stronach? Czy to sprawa dot. narkotykow czy samochodow czy czegokolwiek innego – tam gdzie autor artykułu (najczesciej kopiujacy z innego serwisu) nie wie co wpisac lub nie zna danego przedmiotu wartosci – pisze sobie co mu tylko przyjdzie do glowy jak gdyby nikt tego nawet nie kontrolowal czy nie czytal przed udostepnieniem na stronie.

Polecane