23 C
Olsztyn
poniedziałek, 15 lipca, 2024

Vision Express w Galerii Warmińskiej

Od 23 kwietnia w Galerii Warmińskiej będzie czynny salon optyczny Vision Express. Uzupełni on ofertę branży optycznej, a otwarcie salonu zostanie uczczone promocjami.

Salon Vision Express w Galerii Warmińskiej będzie się mieścił na poziomie 0, w okolicy wejścia C. „Salony optyczne Vision Express są znane i cenione w całym kraju, dlatego cieszymy się, że choć mamy już w swojej ofercie salony optyczne to dołącza do nas lider w tej branży” – mówi Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej.

Vision Express ma 160 salonów optycznych w całej Polsce, oferuje zarówno okulary korekcyjne i soczewki kontaktowe, jak i okulary przeciwsłoneczne. Oferta firmy obejmuje ponad 2,5 tys. modeli opraw i okularów przeciwsłonecznych, zarówno tych tańszych, jak i tych markowych, w wyższych cenach. Kompletną parę okularów (oprawy + soczewki) można tu kupić już od 99 zł, a badanie wzroku dostępne jest od 9 zł. Podczas otwarcia salonu w Galerii Warmińskiej klienci będą mogli skorzystać z wielu atrakcyjnych promocji min.:50 % rabatu na okulary korekcyjne, który będzie można uzyskać w terminie od 23 kwietnia do 21 maja 2016. Dodatkowo w dniach „wielkiego otwarcia”  , czyli 23 i 24 kwietnia będzie można skorzystać z  bezpłatnego badania wzroku.

Vision Express realizuje koncept salonów, łączących świadczenie najwyższej jakości usług optycznych z kompleksową formułą sprzedaży opraw okularowych, okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych oraz soczewek kontaktowych. Oferta firmy obejmuje ponad 2 500 modeli opraw i okularów przeciwsłonecznych, przy założeniu dużej różnorodności cenowej. Vision Express kompletną parę okularów (oprawy +soczewki) oferuje w cenie już od 99 zł. Podstawowe wartości, jakie czekają tutaj na wszystkich Klientów to jakość obsługi, najwyższa troska o wzrok klienta oraz wysokie standardy usług optycznych i okulistycznych.

Przyjdź i skorzystaj z naszej wyjątkowej promocji na otwarcie salonu!

Dobierz okulary i zobacz świat wyraźniej.

Do zobaczenia już 23 kwietnia w Galerii Warmińskiej!

OLSZ  WO  1436x2048