fbpx
15 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Zabrała niepełnosprawnemu wózek za 10 tys. złotych

OlsztynZabrała niepełnosprawnemu wózek za 10 tys. złotych

Szybka reakcja oficera dyżurnego oraz kamery miejskiego monitoringu pozwoliły namierzyć 63-letnią kobietę pchającą ulicami miasta pusty wózek. Mieszkanka Olsztyna nie przyznaje się do kradzieży – twierdzi, że znalazła go przy śmietniku. Tę wersję sprawdzają funkcjonariusze.

reklama

O kradzieży oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie dowiedział się od pokrzywdzonego. Niepełnosprawny mężczyzna zostawił swój wózek warty 10 tys. złotych na godzinę na placu manewrowym przy ul. Westerplatte. Gdy wrócił, jego środka lokomocji już nie było.

Policjant po przyjęciu zgłoszenia wysłał na miejsce patrol. Funkcjonariusze sprawdzili, że w pobliżu miejsca, gdzie doszło do kradzieży znajdują się kamery, które mogły zarejestrować całe zajście – podaje KMP Olsztyn. I tak było. Udało się namierzyć kobietę, która pchała ulicami miasta pusty wózek.

reklama
Mrągowscy policjanci zadbają o bezpieczeństwo najmłodszych uczestników ruchu drogowego na rozpoczęcie nowego roku szkolnego

policja olsztyn skradziony wozek monitoring63-latka została przesłuchana w charakterze świadka. Mieszkanka Olsztyna twierdzi, że wózek znalazła przy śmietniku. Z uwagi na to, że opiekuje się schorowaną, leżącą matką postanowiła wziąć go do domu. O tym, czy kobieta usłyszy zarzuty, zadecyduje zebrany przez policjantów materiał dowodowy.

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Kurator powiadomiła policję. Pijana matka stanie przed sądem rodzinnym
Zatrzymani na drodze: jeden bez uprawnień, drugi pijany z dożywotnim zakazem siadania za kółkiem