-1 C
Olsztyn
środa, 8 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Z tarasu olsztyńskiej restauracji ukradli głośniki warte 12 000 zł

WiadomościZ tarasu olsztyńskiej restauracji ukradli głośniki warte 12 000 zł

Kara nawet 5 lat więzienia grozi młodym mężczyznom, którzy w ubiegłym tygodniu ukradli z tarasu jednej z olsztyńskich restauracji głośniki warte 12 tysięcy złotych. 22-latkowie sprzedali swój łup w lombardzie za 500 zł. Zdobyte pieniądze wydali na przyjemności. Policjanci odzyskali skradzione mienie i zatrzymali sprawców.

reklama

W czwartek (14.03) do komendy miejskiej wpłynęło zawiadomienie o kradzieży głośników. Sprzęt warty 12 tys. złotych zginął z tarasu jednej z olsztyńskich restauracji. Policjanci pracujący nad sprawą szybko zatrzymali dwóch młodych mężczyzn i odzyskali utracony sprzęt. Jak się okazało, sprawcy zabrali z tarasu głośniki i postanowili sprzedać je w lombardzie. Za swój łup dostali 500 zł. Zdobyte pieniądze wydali na jedzenie, alkohol i ubrania.

Obaj usłyszeli zarzut kradzieży. Za popełnione przestępstwo odpowiedzą przed sądem. Grozi im kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

reklama
reklama
reklama
reklama

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
dfhjhkl
24 kwietnia 2016 11:31

hahah 12 tys a oni za 500 no zacni matematycy no zakladajac ze skad mogli by wiedziec to brali nie pytali ale kurde slabo ze tylko te 500 dostali powinni dostac 500 + xD ja bym chcial 6 tysiecy skoro lombardy mowia ze polowe ceny to polowe 6 tys od glosnika ..

ols
19 kwietnia 2016 16:51

Jak jakieś obszyczmury przynoszą sprzęt do lombardu to właściciel sprawdza zapewne w necie ile to może być warte i doskonale wiedział co kupuje. Powinien odpowiadać za paserkę.

Popularne