fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 29 stycznia, 2022
reklama

Nie miał maseczki w sklepie, a bardzo by mu się przydała. Policjanci znaleźli poszukiwanego mężczyznę

reklama
Najlepsze promocje na 2022 rok

Policjanci z Komisariatu Policji w Reszlu podjęli interwencję wobec mężczyzny, który nie stosował się do obowiązku zakrywania ust i nosa. Po sprawdzeniu w policyjnym systemie okazało się, że 34-latek był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości.

W środę (06.10.2021) kilka minut po godz. 17:00 reszelscy policjanci sprawdzali, czy osoby przebywające w sklepach respektują przepisy w zakresie noszenia maseczek. W jednym z obiektów przy ul. Warmińskiej w Reszlu ich uwagę zwrócił mężczyzna, który nie miał na twarzy założonej maseczki. W trakcie interwencji okazało się, że to nie było jedyne jego przewinienie. Po sprawdzeniu danych mężczyzny w policyjnych systemach funkcjonariusze ustalili, że 34-latek jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Biskupcu celem odbycia kary pozbawienia wolności za popełnione wykroczenia, oraz przez Prokuraturę Rejonową w Kętrzynie celem ustalenia jego aktualnego miejsca przebywania oraz wykonania czynności procesowych z udziałem mężczyzny.

Czytaj też:  Warmińsko-mazurskie. Z powodu marznącej mżawki miejscami ślisko na drogach

Mieszkaniec gminy Reszel trafił do policyjnego aresztu. W czwartek (07.10.2021) mężczyzna zostanie przewieziony do wyznaczonej jednostki penitencjarnej gdzie odbędzie zasądzoną karę.

reklama

Źródło: KPP Kętrzyn

Zobacz również:
reklama

Imprezy w Olsztynie

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama