fbpx
-0 C
Olsztyn
czwartek, 1 grudnia, 2022
reklama

Wypił płyn do czyszczenia felg i stracił kontakt z rzeczywistością

WiadomościWypił płyn do czyszczenia felg i stracił kontakt z rzeczywistością

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 29-latkowi, który w minioną niedzielę uszkodził kilka samochodów. Mężczyzna nie pamięta co zrobił, ponieważ wypił płyn do czyszczenia felg i stracił kontakt z rzeczywistością.

W minioną niedzielę (03.04) na ul. Pana Tadeusza w Olsztynie doszło do uszkodzenia kilku samochodów. Sprawca został zatrzymany jeszcze tego samego dnia. Mateusz K. znajdował się pod wpływem substancji odurzających a kontakt z nim był utrudniony. Z uwagi na stan w jakim się znajdował został przebadany przez lekarza a następnie osadzony w policyjnym areszcie.

Policjanci ustalili, iż 29-latek uszkodził kilka pojazdów, jednak do komendy zgłosili się właściciele tylko dwóch z nich. Wartość uszkodzeń jednego auta wynosiła poniżej 462,50 zł w związku z czym, sprawę prowadzić będzie olsztyńska wykroczeniówka. Za uszkodzenie drugiego auta, mężczyzna usłyszał zarzut. Za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna przyznał się do popełnionego przestępstwa, złożył wyjaśnienia. Jak oświadczył, w niedzielę w nocy spożywał alkohol i grał na automatach. Wypił również płyn do czyszczenia felg, który go odurzył i to pod wpływem jego działania dokonał uszkodzeń.

Pozostali pokrzywdzeni nie zgłosili jeszcze sprawy na Policję, trwają czynności mające na celu dotarcie do tych osób. W przypadku złożenia przez nich wniosku o ściganie, policjanci uzupełnią 29-latkowi zarzuty.

reklama
reklama
reklama

16 KOMENTARZY

16 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze