fbpx
-0 C
Olsztyn
wtorek, 18 stycznia, 2022
reklama

Wpadł z impetem na drzewo. Śmiertelny wypadek

reklama

Nidziccy policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w piątek na terenie gminy Janowo. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 32-letni kierujący pojazdem marki VW zjechał na pobocze i uderzył w przydrożne drzewo. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

W piątek (10.09.2021 r.) około godz. 20:30 dyżurny nidzickiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego w pobliżu miejscowości Zawady. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 32-letni kierujący samochodem osobowym marki VW, zjechał na prawe pobocze drogi i uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zderzenia mieszkaniec gm. Janowo poniósł śmierć na miejscu.

Na odcinku drogi, gdzie doszło do wypadku pracował prokurator, policjanci ruchu drogowego, strażacy, funkcjonariusze wydziału dochodzeniowo-śledczego i technik kryminalistyki, którzy wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli pojazd na parkingu strzeżonym oraz ślady i dowody, które posłużą w wyjaśnieniu szczegółowych okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku.

Czytaj też:  Podróżował z pasażerką i 4-letnim dzieckiem. Trafili do szpitala
reklama

Źródło: KPP Nidzica