16 C
Olsztyn
czwartek, 23 Maj, 2019
reklama

Zamiast w lewo pojechał prosto. Dwie osoby w szpitalu

Strona główna Wiadomości Na sygnale Zamiast w lewo pojechał prosto. Dwie osoby w szpitalu
reklama

Dwie osoby zostały ranne w zdarzeniu drogowym, do którego doszło nad ranem na drodze k- 51 przy wjeździe do Stawigudy. Kierowca hondy nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego na łuku drogi zamiast w lewo pojechał prosto, wjechał na teren budowy i uderzył w hałdę piachu. Na miejscu pracują policjanci z drogówki.

Dziś kilka minut przed godziną 6.00 rano na drodze k-51 doszło do zdarzenia drogowego w którym ucierpiały dwie osoby. To pasażerowie hondy, którzy z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Olsztynie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący hondą 22-latek nie dostosował prędkości do warunków ruchu w wyniku czego na łuku zamiast w lewo pojechał prosto, wjechał na teren budowy i uderzył w hałdę piachu. Kierowcy nic się nie stało, jednak dwóch pasażerów zabrało pogotowie.

reklama

Mieszkaniec Olsztyna za stworzenie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym stracił prawo jazdy. W zależności od obrażeń, które odniosły osoby zabrane do szpitala, będzie wiadomo czy 22-latek odpowie za spowodowanie wypadku czy też kolizji.

reklama
reklama

5 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma